Adres :
Aşağı Öveçler Çetin Emeç Bul. 1330. Cad. No:12, 06460 Çankaya - Ankara Telefon : +90 312 473 80 41 Faks : +90 312 473 80 46 E-Posta : sde@sde.org.tr

Emperyalist Batı'ya 15 Temmuz Tokatı

Bülent ERANDAÇ
25 Haziran 2018 17:41
A-
A+

Aziz Milletimiz, 16 Nisan 2017'de verdiği tarihi kararı, 24 Haziran kararıyla taçlandırdı. Türkiye’nin yeni yüzyıl yönetim sisteminin geçiş seçimini tamamladı. Bu zafer, çeşitli saldırı ve ayak oyunlarına rağmen 15 Temmuz işgal teşebbüsüne karşı oluşan ruhun canlı oluşunu gösterdi. Bu ruh zayıflamaz, daha da güçlenir. Seçim sonuçları, Türkiye ve Erdoğan karşıtı devletlerin siyasetini de atılmış TÜRKİYE TOKATIDIR. İslam dünyası, moral üstünlüğü ve cesaret kazandı. İslam ve Türkiye düşmanları ise bir kere daha hüsran ve hayal kırıklığı yaşadı.

BÜYÜK TÜRK MİLLETİ’NİN 2023 MESAJLARI

Büyük Türk Milleti sandıklardan tarihi, hayati mesajlar verdi. Aziz Milletimizin en büyük İttifak’ı Büyük Lider Erdoğan üzerinde gerçekleşti. Anadolu’nun bağrından çıkardığı, Küresel Lider özellikli BAŞKAN’INI kucaklayarak, sadece içeriye değil, dışarıya da önemli bir mesaj oldu. Verilen mesajların en stratejik sonuçlarının önde geleni , ’Millete rağmen kurgulanan tasfiye planlarına asla izin vermem ’demek oldu, Erdoğan’ın liderliğinde Güven ve istikrarı tercih ederek,2023 Yürüyüşüne engel tanımadığını ilan etti.

DEVLET BAHÇELİ BİR TEORİSYEN

15 Temmuz gecesi birbirine sarılan AK Parti-MHP ittifakı, geleceğimizin hayati parametrelerinden birisi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Büyük Teorisyen olarak, 24 Haziran seçimlerine Erdoğan’la beraber damga vurdu.

Türkiye’nin geleceğinde öne konacak mâniaları BAŞKAN ERDOĞAN’IN açmasını sağlayacak harekâtı gerçekleştirdi. ‘MHP bitti, tükendi diyenleri açtıkları çukurlara yuvarlarken, Milliyetçi-Ülkücü seçmen nezdinde MHP’nin marka değerini korumasını bildi.

MUHSİN YAZICIOĞLU RUHUNU DESTİCİ YAŞATIYOR

15 Temmuzda, haçlı-Siyonistlerin kuklası FETÖ’cü darbecilere meydan okuyan Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan’ın yanında, Aziz Milletin yoluna baş koyan kervana Devlet Bahçeli ile beraber yürüyen, Mustafa Destici, şehit Muhsin Yazıcıoğlu’nun ruhunu yaşatıyor.

Saadet Partisi seçmenleri, BAŞKAN ERDOĞAN’IN YOLUNDAN DÖNMEYECEĞİNİ İLAN ETTİ. ‘Milli görüşçü’ taban, Erdoğan’la beraber 2023 yürüyüşündeki yerini aldı.

AKŞENER AK PARTİ YA DA MHP’YE KATILACAK

Bu seçimlerin en büyük kaybedeni ise Meral Akşener oldu. Büyük hayallerle yola çıkmıştı. Meclis’e giren partisini dıştan idare edemez. Ufuksuz ve etkisiz lidersiz kalan İP’in kaderinde AKPARTİ VE MHP’ye katılmaktan başka yol görünmüyor.

HDP’YE CHP DESTEĞİ

HDP’nin barajı aşması için CHP seçmeninin yaptığı aile içi paylaşımın sonuçlara yansıdı. “Bir oy İnce’ye bir oy HDP’ye” formülüyle, HDP(PKK)ya barajı aştırıldı. PKK’nın yeniden terör sürecini başlatması ve hendek olayları karşısında başarısız bir sınav veren HDP’nin Meclis’te parti olarak yapacağı ilk iş, Emperyalistlerin kuklası Kandil’in elinden kurtarılmasıdır.

İnşallah, PKK’nın kandilleri söndürüldükçe Kürt kardeşlerimizde Kandil baronlarının elinden kurtarılmış olacak. Yeni Partiler kurmaları, demokratik haklarını Türk-Kürt beraberliğiyle, Meclis’te beraberce yürütmeleri mümkün olacaktır.

"24 Haziran seçiminin galibi demokrasidir, Türkiye’dir. Milli iradedir"

 

25.06.2018