Adres :
Aşağı Öveçler Çetin Emeç Bul. 1330. Cad. No:12, 06460 Çankaya - Ankara Telefon : +90 312 473 80 41 Faks : +90 312 473 80 46 E-Posta : sde@sde.org.tr

Bolton Kardeşlere Ankara Tokatı

Bülent ERANDAÇ
08 Ocak 2019 12:49
A-
A+

Evanjelistler bastırdı, Trump kıvırıyor. ABD Başkanı Trump kıvırmaya başladı. Ne oldu da 15 gün önceye göre zıt bir pozisyona geçti. Trump aniden Irak'a geldiğinde, değiştiğini anladık. "Ağzındaki baklayı" çıkardı:

"Suriye'de bir şey yapacaksak, Irak'ı üs olarak kullanırız" dedi. (28 Aralık 2018) Kuzey Suriye'den çekilen sınırlı sayıda Amerikan askeri de Irak'a gitti. Her an da gelebilirler. Trump, Suriye'den askeri çekeceğiz dediği günden beri, ben farklı bir arayış içindeydim. "Evanjelistler ne yapacak? Haberler geliyordu. Trump'a baskıya başlamışlar, Çekilmeyi durdur" demişlerdi. Evanjelistler ve İsrail lobisi birlikte bastırmışlar, Trump'a pozisyon değiştirmişlerdi. Evanjelistler'in önde gelenlerinden Willam Franklin Graham, "Suriye'den çekilmenin Hıristiyanlar'ın hayatını tehlikeye atacağını" iddia etmiş, Hele hele, evanjelist Dışişleri Bakanı Pompeo konuşunca, ardından İran düşmanı Bolton rezil laflar edince, tablo ortaya çıkmıştı.

ABD'de, Trump, Evanjelistler'in desteklemediği hiçbir işe imza atmaz. Son olarak, Senato'da olası başarısızlığını Evanjelistler durdurmuştu.

BOLTON KARDEŞLER

ABD Başkanı Trump’ın Dalton kardeşleri ,(Bolton, Dunford ve Jeffrey)

İsrail’den rezil açıklamalar yaptılar. Hafra tafra ile Ankara’ya geldiler. Ankara’da öyle tokatlarla karşılaştılar ki, yer yer pusulalarını kaybettiler. Suriye’deki PKK kuklarını Kürtler diye yutturarak, koruyacaklarını üfürdüler, bizimle anlaşmadan Fırat’ın doğusuna girilemez diye mangalda kül bırakmadılar.

Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan ve çelik çekirdeği karşısında ise tarihi dersler alarak güne başladılar.

"Türkiye'nin Kürtleri hedef aldığı iddiası akıl dışıdır’,yanlış yoldasınız, taktiklerinizi yemiyoruz, tokatlarını ardına ardına yediler.

Erdoğan’ın çelik çekirdeğinden Sözcü İbrahim Kalın’ın,’’ PYD ve YPG, PKK terör örgütünün Suriye koludur ve Suriye Kürtlerini temsil edemez. Bir terör örgütünün Kürtleri temsil ettiğini ileri sürmek, her şeyden önce Kürt kardeşlerimize yapılmış bir saygısızlıktır. Türkiye'nin PKK ve Suriye uzantılarına yönelik mücadelesinin bir amacı da Kürtleri bu terör örgütünün zulmünden ve baskısından kurtarmaktır, can ve mal güvenliklerini teminat altına almaktır. Bir terör örgütünün ABD'nin müttefiki olması akıl dışıdır’sözleri, Bolton Kardeşlerin suratlarında patladı.

Ezildiler, büzüldüler. Bunlar, kapalı kapılar ardında kalacak sanıyorlar. Ancak,

bu dünyada hiçbir şey gizli kalmaz.Tarih Trump’ın Dalton kardeşlerinin Ankara karşısında yaşadıkları afakanları tek tek yazacaktır.

Başkan Trump’ın BOLTON KARDEŞLERİNİN bazı özellikleri var.

Trump’ın özel güvenlik danışmanı BOLTON. en zekisidir. En ateşlisi ve sinirli olanıdır. Dışişleri Bakanı POMPEİ.Zekidir. Sinirli olan BOLTON’un aksine dlplomatik davramayı bilir. DUNFORD, genelkurmay başkanı. Nato-Türkiye dengelerinine göre davranır. Trump’ın özel temsilcisi JEFFREY. Fazla etkin değildir, Sadece BOLTON sinirlenince onu sakinleştirmekle görevlidirler)

Bolton Kardeşler Ankara'dan önce Tel Aviv'e uğrayıp, Evantejelist-Siyonist mahfillerin nabzını yokladılar.            İRAN’IN TESCİLLİ DÜŞMANI BOLTON, eğer heyet başkanı ise, çok dikkatli olacaksın. Çünkü İran’ı sınırlandırma ve YPG-PKK’yı İran işinde kullanma merkezdedir. Bu ekip, evanjelist-Siyonist-Hıristiyanların rüzgârına göre hareket edip, Mattis'in Savunma Bakanlığı'ndan istifasını anlamsız hale getiren gruptur. Trump’ın ZİK ZAKLARININ MİMARLARIDIR.
Trump’ın BOLTON KARDEŞLERİNİN ciğerini Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan biliyor.

En büyük dertleri, "Türkiye, Rusya ve İran’arasındaki hatları zayıflatmak. Erdoğan-Putin arasına karakedi sokma telaşındalar. Bir taraftan, İsrail’e güvence veriyorlar, diğer yandan,"Kürtleri (Kuklaları PKK’yı) Türkiye'den koruyacağız"küstah söylemiyle YPG-PKK'nın tasfiyesini önlemenin peşindeler.

Evet. Bolton, Suriye’deki PKK’yı yaşatarak, yarınlarda İran’da kullanma peşinde. Kürt çocuklarını kendi kirli emelleri uğrunda toprağa gömdürecekler.

Bolton kardeşler, evanjelist-siyonist ABD medyasından büyük destek alıyor. Yahudi ABD medyası Türkiye'nin DEAŞ ile mücadelede ABD'den istediği "lojistik desteği" rezilce sorguluyor. 
BOLTON KARDEŞLER, çekilmeyi geciktirme taktikleriyle masalarda süründüler. Biliyorlar ki, Türk Ordusu Fırat’ın doğusuna girdiği andan itibaren, bölgede bir derinlik kazanacak. PKK-YPG’yi köşelere sıkıştıracak.

SONUÇ

Bakmayın ABD-İsrail-Evanjelist tezgâhlarına. Cumhurbaşkanımız kararlı. Cumhuriyet tarihinin en büyük tahkimatını yaptık. Türkiye, Menbiç ile Fırat'ın doğusuna harekâtı muhakkak yapacaktır. Biz orada, ikinci Sykes-Picot'u parçalıyoruz. Bir yüz yıl daha Suriye sınırlarından ülkemize saldırdıtılacak kukla PKK çetelerinin barınaklarını dağıtıyoruz.
Tarih, bu günlerde, Türkiye'nin kararlılığının, çocuklarımız için ne kadar akıllı, mantıklı, stratejik hamleler olduğunu yazacaktır. Evet.
Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan tarih yazıyor. Erdoğan KIZILELMA'YA GİDERKEN YANINDAYIZ. 83 MİLYON YANINDA..