Adres :
Aşağı Öveçler Çetin Emeç Bul. 1330. Cad. No:12, 06460 Çankaya - Ankara Telefon : +90 312 473 80 41 Faks : +90 312 473 80 46 E-Posta : sde@sde.org.tr

Atatürk-Tayyip Erdoğan-Erzurum

Bülent ERANDAÇ
24 Mayıs 2018 09:01
A-
A+

Türkiye’nin 2023 vizyonun çok önemli bir virajı ‘24 Haziran’da yaşanacak. Türkiye’nin yüzyıllık paradigmalarını ortaya koyan Lider Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın, hayati virajın emin ellerde aşılmasını sağlayacak maratonu 26 Mayıs Cumartesi günü başlarken, Erzurum bir başka olacak.

Neden Erzurum? Cumhuriyetimiz’ün yüzüncü yılının hazırlayıcısı Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan, yüzyıl Büyük Atatürk’ün Erzurum’dan başlattığı tarihi yürüyüşün derinliğiyle Yeni Türkiye maratonuna Erzurum’dan başlamaktadır. Erzurum'un önemi nedir? Hangi kararlar alınmıştır?

Mustafa Kemal, Erzurum kongresini 23 Temmuz 1919’da gerçekleştirmişti.
Erzurum Kongresinde,’ Manda ve himaye reddedilerek ilk kez ulusal bağımsızlığın koşulsuz olarak gerçekleştirilmesine karar verilmişti. Türk vatanı topraklarının parçalanamayacağı açıklanmıştı.

Türkiye’nin 2023 Yürüyüşü’nün lideri Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan’da, aynen Atatürk gibi, bugün Haçlı-Siyonistlerin kuşatmasını kırmaya, MANDA ZİHNİYETLİ KAFALARI paçavraya çevirmeye kararlı, Türk vatanının bölünmezliği için 80 Milyonluk Türkiye’nin Birlik ve beraberliği için hayatını ortaya koymaktadır.

Cumhuriyetimizin temelleri Atatürk’le beraber Erzurum’da atıldı. Büyük Türkiye’nin inşası Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan’la beraber yine Erzurum’dan feyz alıyor.

Siyasal mühendislik karargâhı neler yapıyor?

Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan liderliğindeki Türkiye’nin geleceğini BATI ADINA kontrole almaya yönelik derin planlar sahneye kondu. Manda zihniyetli dâhili bedbahtlar da, bu planların oyunculuğuna yazıldılar. Türkiye’nin kuşatılmasını amaçlayan siyasal Mühendislik karargâhı 24 saat (Psikolojik Harb Merkezi) çalışıyor.

Kemal Kılıçdaroğlu büyük Oyun’un aktörü olarak sahnede. Diğer rollerde, Benzemezler İttifak’ı aktörleri var. Üst Akıl tarafından yazılmış senaryoya göre yürütülen Siyasal Mühendislik çalışmalarının yol haritası şöyle:

1)HDP’nin barajı aşması: Bölücü terör örgütünün siyasal kanadı HDP’nin

Barajı aşması yolunda,CHP listelerinde ,Sol-sosyalist-eski Marksist-Sahte liberal-ulusalcı oyların HDP’ye gitmesi için,-stratejik oy kullanılmasını sağlamak üzere- bazı parlak CHP’li isimler  liste dışı bıraktırıldı..

2)Meral Hanıma lojistik: Cumhurbaşkakanlığında ikinci sıraya gelmesi ve TBMM’de etkili bir grup kurması amacıyla, bir taraftan, Fetö’cüleri temizliyormuş havası yaratılarak Fetullah oylarının Meral Hanıma kayması planlandı. Diğer taraftan, Deniz (Ve iç batı-marmara-Akdeniz)  kıyılarındaki şehirlerde zayıf isimler CHP listesine koydulurak, İP’in/Meral Hanım’ın daha çok iyi oy alması düşünüldü.

3)Saadet’e TBMM’de grup kurdurmak:  Saadet’in grup kurmasını sağlamak için ALTI İSMİ seçilecek yerlerden CHP listesine konuldu. Saadet’in yükleneceği yerlere zayıf adaylar yerleştirildi. İttifak çatısıyla Saadet’in en az 14 milletvekili çıkarması hedefleniyor.

 Siyasal mühendislik Karargâhı’nın hedefi, TBMM’de çoğunluğu almak. Kontrolü ele geçirmek. Cumhurbaşkanlığına seçilmesini engelleyemeyecekleri Tayyip Erdoğan’ı TBMM’den kuşatmak. Çevrelemek. Ayağına pranga takmak.

Erdoğan Derin Oyunu Çok İyi Okudu

Siyasal Mühendislik Karargahı’nın yazılmış senaryosunu, DERİN PLANI-BÜYÜK OYUN’U CUMHURBAŞKANIMIZ GÖRDÜ.

A Planı’nı devreye soktu. AK parti listesinin omurgasını ‘Tecrübe-Vefa-Genç Nesil’ oluşturuyor. Partinin yarısı yenilendi. 126 kadın aday, 25 yaş altında 50’ye yakın GENÇ BEYİN var.
Erdoğan, Meclis’e yüklendi. Ağır toplarını, Bakanlarını, tecrübeli isimleri, tecrübe kazanacak gençleri, kadınları listeye alarak ’TBMM’ye yöneldi dedi.

‘KEMAL-MERAL-TEMEL VE HDP’NİN, TBMM üzerindeki planlarına karşı, Aziz Milletimize ‘ izin vermem ’mesajı verdi. Bu liste, Kemal Kılıçdaroğlu’nun siyasal mühendislik projelerini bozarsa,. BÜYÜK TÜRKİYE YÜRÜYÜŞ’Ü DEVAM EDER.

DERİN SÖZ:“AK Parti özgürlükler partisidir. Bireysel özgürlükler emanetimizdir. Yeni dönem, daha fazla demokrasi dönemi, daha güçlü hukuk devleti dönemi olacaktır… Daha geniş özgürlük dönemi olacaktır… Yargının daha bağımsız hale geldiği bir dönem olacaktır…”(Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan)