Adres :
Aşağı Öveçler Çetin Emeç Bul. 1330. Cad. No:12, 06460 Çankaya - Ankara Telefon : +90 312 473 80 41 Faks : +90 312 473 80 46 E-Posta : sde@sde.org.tr

11 Eylül, Çakma İkiz Kuleler Operasyonu

Bülent ERANDAÇ
10 Eylül 2018 14:42
A-
A+

17 yıl önce ABD Başkanı Bush, çakma ikiz kuleler olayını bahane etti, ’Haçlı seferleri başlamıştır ’diyerek, Irak’a çöktü, 22 Müslüman devletin sınırlarını değiştirme yolunda rezil-gaddar operasyonları başlattı.

"Medeniyetler Çatışması"na ve İslamofobiye zemin oluşturan, başta ABD ve Avrupa’da Müslümanlara karşı işlenen nefret suçlarında büyük artışa yol açıldı.

Eylül 2001 yılında, Irak’ın Amerikan emperyalizmi tarafından işgalinden sonra, Tunus, Mısır, Libya, Yemen ve Suriye’de uygulamaya soktukları-Böl-Yönet’ taktikleriyle, büyük sosyal çalkantılar, içinden çıkılmaz bir tablo oluşturdular.

Bugün, MÜSLÜMAN DÜNYADA yaşatılan gaddarlıkların, katliamların çıkış noktası, 11 Eylül 2001, CIA-MOSSAD ikiz kuleler senaryosudur.

ERDOĞAN’ IN ‘İNSANCIL DİPLOMASİSİ'

Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan, garip-gurebaya gösterdiği şefkati, Anadolu’yu, masumların, mazlumların, muhacirlerin, kana doymaz haçlı-siyonistlerden kaçanların sığındığı, ‘GARİPLER EVİ’ yapmakta da gösteriyor.

Tahran’da bir kez daha gördük, bugün dünyada insancıl diplomasi’nin tek mümtaz temsilcisidir. Suriye’de rejim, Rusya ve Amerika, bombalamalar yapıyor.  Sivil kayıpların sadece Türkiye medyasında yer buluyor. Katliamlara sebep olan GADDAR ÜLKELERE KARŞI TEK BAŞKAN ERDOĞAN HAYKIRIYOR.

Ondan başka, mazlumların ve masumların hamisi yok.

Suriye’de gerçekleşen katliamları önlemek, durdurmak için Erdoğan’dan başka çırpınan yok.

Diğer ülkelerin liderleri yeni hesaplar peşinde.  Küresel boyutta bir duyarsızlık var. Göç eden milyonlara, öldürülen yüz binlere kayıtsız kalıyorlar. Suriye’de yaşanan zulmü,  katliam sarmalını görüyorlar. ‘Demokrasi’, ’insan hakları’ laflarını konuşmalarından eksik etmeyenler,  Batı dünyasının kamuoyu sessiz, katliamlara yol açan liderleri karşısında sinmişler. 

Vicdansız liderlerin cirit attığı dünyada, Türkiye bütün enerjisiyle Müslüman halklara yönelik yaşanan-yaşanacak felaketlere engel olmaya çalışırken, Allah, Cumhurbaşkanımızı korusun. Bütün masumları Haçlı-Siyonistlerin bombalarından kollasın.

DEJAVU

100 yıl öncesine ait olaylarda rol alanların isimlerini değiştirelim, aynı uluslararası emperyalist oyunlar bugün de tekrarlanıyor. Osmanlı’yı parçalayan, İslam dünyasının kanını emen devletlerin her birisi yeni emperyalist oyunlar tezgâhlıyor.

Haçlı-Siyonistler, daha çok Müslüman topraklarına hâkim olmak ve Müslüman halkların kanını akıtmakta doymak bilmez bir iştah ile birbirleriyle yarışıyorlar.

Yüzyıl önce yaşananlardan ders alarak, Yüzyıl sonra bugünlerde yaşananları iyi okumaktayız. Hangi devletlerin ne yaptığını biliyoruz.

Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan, zor, ama dikkatli bir şekilde, eğilmeden, bağımsız duruşla Türkiye’mizin hayat alanını koruyor. Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan-Türk Devlet Aklı, bölgesel güç konumuyla Stratejik ve taktik hamleler yaparak, bir taraftan DERİN OYUNLARI BOZUYOR, diğer taraftan Amerika ve Rusya ve diğer güçler arasındaki yeni paylaşmaları durdurmaya çalışıyor.

Şu anda, Derin ABD tarafından başlatılmış ekonomik savaşla mücadele ediyoruz. Yaşadığımız günler, olağanüstü günler. Nasıl 15 Temmuz gecesi tek yürek oldu isek aynı birlik beraberliğimizi bozmadan siyasi görüşümüz, etnik kökenimiz ne olursa olsun ülkemize, devletimize, Cumhurbaşkanımıza sahip çıkmalıyız.

Haçlı-Siyonistlerin kurguladığı Ekonomik savaşa karşı da aynen kurtuluş savaşı gibi Türkiye’mizin tek yürek olma vaktidir. A partisi, B partisi, C partisinin farklı konuşması ve davranması günü değildir.

Vatan bir bütündür. Milletimiz tek bir millettir. Milletimizin tüm değerleri aynıdır. Vatanımız, bayrağımız, dinimiz, marşımız, tarihimiz, tabiat ve kültür varlıklarımız, bizi biz yapan tüm değerlerimiz etrafında toplanmış bir milletiz.

Hayati ve hassas zamanlarda hep beraber olmuşuzdur. Şimdi de her zaman olduğu gibi tek yürek olmanın vaktidir.

 

10.09.2018