Adres :
Aşağı Öveçler Çetin Emeç Bul. 1330. Cad. No:12, 06460 Çankaya - Ankara Telefon : +90 312 473 80 41 Faks : +90 312 473 80 46 E-Posta : sde@sde.org.tr

MHP dolar hesaplarını TL'ye dönüştürdü

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, "Partimizin döviz hesaplarının TL'ye dönüştürülmesi süreci başlatıldı." dedi.
Sde Editör
14 Ağustos 2018 11:11

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, partilerinin döviz hesaplarının Türk lirasına dönüştürülmesi sürecini başlattıklarını ve bunun en kısa sürede tamamlanacağını kaydetti.

Karakaya dün akşam yaptığı yazılı açıklamasında, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, "ekonomide dış kaynaklı bir komplonun devreye sokulmaya çalışıldığı ve TL'ye sahip çıkılması gerektiği" değerlendirmesinin ardından mali işler başkanlığına "partinin döviz hesaplarının Türk lirasına dönüştürülmesi" talimatı verdiğini kaydetti.

Karakaya, bu konuda Bahçeli'nin talimatı olduğuna dikkati çekerek, şunları kaydetti:

"Döviz hesaplarının Türk Lirasına dönüştürülmesi sürecini başlatmış bulunuyoruz. Bu işlemin amacına hizmet edebilmesi için bankaların nakit planlamaları başta olmak üzere, vade durumları ve diğer teknik konular da dikkate alınarak süreç en kısa süre içerisinde tamamlanacaktır."

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.