Adres :
Aşağı Öveçler Çetin Emeç Bul. 1330. Cad. No:12, 06460 Çankaya - Ankara Telefon : +90 312 473 80 41 Faks : +90 312 473 80 46 E-Posta : sde@sde.org.tr

İnce'den Kılıçdaroğlu'na: "Gizli planım yok"

CHP’nin karıştığı iddialarını yalanlayan Muharrem İnce, “Gizlim saklım yok, gizli ajandalarım, gizli planlarım yok” dedi.
Sde Editör
04 Temmuz 2018 11:24

Muharrem İnce, seçim çalışmalarının ardından çıktığı Türkiye turunun ilk durağı olan Erzurum'da CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile yedikleri yemeğe ilişkin açıklamalarını sürdürdü.

Yemekte konuşulanları neden basınla paylaştığı konusunda bilgi veren İnce, "Genel Başkan'a teklifimi herkes bilsin, milletimiz de duysun diye basınla paylaştım. Perşembe günkü MYK toplantısından çıkacak kararı bilemem" diye konuştu.

Kılıçdaroğlu'nun kendisi için sarf ettiği "Siyasi nezaketsizlik yaptı" sözlerine yanıt veren İnce,

CHP'nin karıştığı iddialarına yanıt veren İnce, “Hayır olur mu, CHP karışmadı. Tam tersine biz Sayın Genel Başkan'la bir ağabey-kardeş ilişkisi içerisinde eşlerimizle yemek yedik. Ben Sayın Genel Başkan'a bir teklifte bulundum, onu da basınla paylaştım. Gizlim saklım yok, gizli ajandalarım, gizli planlarım yok. Bu millete hiç yalan söylemeyeceğime söz verdim. Sayın Genel Başkan'a yaptığım teklifi de milletle paylaştım. Karışma falan yok” dedi.

 

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.