Adres :
Aşağı Öveçler Çetin Emeç Bul. 1330. Cad. No:12, 06460 Çankaya - Ankara Telefon : +90 312 473 80 41 Faks : +90 312 473 80 46 E-Posta : sde@sde.org.tr
'Uluslararası Diplomasi Okulu' Öğrencileri TİKA’yı Ziyaret Etti
SDE ve YTB işbirliği ile gerçekleştirilen 'Uluslararası Diplomasi Okulu' Projesi kapsamında eğitim gören öğrenciler TİKA'yı ziyaret etti.
16 Haziran 2021 18:57
A-
A+

Stratejik Düşünce Enstitüsü (SDE) ve Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) işbirliği ile gerçekleştirilen Uluslararası Diplomasi Okulu projesi kapsamında Türkiye’de eğitim gören uluslararası öğrenciler, kurum gezisi kapsamında Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı'nı (TİKA) ziyaret etti.


TİKA Başkan Yardımcısı Dr. Mahmut Çevik’in kabulünde gerçekleştirilen ziyarette, TİKA’nın faaliyetleri ve çalışmaları tanıtıldı. TİKA’nın kurumsal yapısı ve işleyişi hakkında da bilgilendirme de bulunan Çevik, daha sonra öğrencilerin sorularını yanıtlandırdı.

Programın akabinde uluslararası öğrencilere hediyelerini takdim eden Çevik, başarı dileklerini iletti.

Programa Stratejik Düşünce Enstitüsü’nü temsilen katılım sağlayan, SDE Akademi Koordinatörü Fatih Sezgin ve SDE Dış Politika Koordinatör Yardımcısı Doç. Dr. Mehmet Güneş ise SDE adına hediyelerini takdim etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Görseller