Adres :
Aşağı Öveçler Çetin Emeç Bul. 1330. Cad. No:12, 06460 Çankaya - Ankara Telefon : +90 312 473 80 41 Faks : +90 312 473 80 46 E-Posta : sde@sde.org.tr
SDE Bala'daydı
Stratejik Düşünce Enstitüsü (SDE) bünyesinde her hafta düzenlenen Cumartesi Sohbeti programı bu hafta Bala'da Bala Karahamzalı Köyü Muhtarı Ramazan Aydoğan ve köyün ileri gelenlerinin ev sahipliğinde yapıldı.
21 Haziran 2020 15:49
A-
A+

Bu haftaki "Cumartesi Sohbeti" programı LGS (Liselere Giriş Sınavı) nedeniyle kovid-19 sınırlandırmaları kapsamında dün uygulanan sokağa çıkma yasağından dolayı bugün yapıldı.

Bala Karahamzalı Köyü Muhtarı Ramazan Aydoğan ve köyün ileri gelenlerinin ev sahipliğinde gerçekleşen yemekli toplantıya Türkmenistan Büyükelçisi Ishankuli Amanlyev ile Müsteşarı, Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, Ankara Vali Yardımcısı Mustafa Irmak, İçişleri Bakanlığı Daire Başkanı Mithat Can Kutluca, TİKA Başkan Danışmanı Ali Maskan, Türk Tarih Kurumu Başkan Yardımcısı Murat Yücel, Bala Kaymakamı Yusuf Turhan katıldı.

Yemekte Stratejik Düşünce Enstitüsü Başkanı Muhammet Savaş Kafkasyalı ile birlikte SDE Başkan Yardımcısı Sinan Tavukcu ve Alper Tan, SDE'nin kıymetli akademisyenleri, komutanlar ve SDAV yöneticileri de hazır bulundu. Sohbette bu hafta Kovid-19 sonrası yeni dünya düzeni ve uluslararası sistem kapsamlı bir şekilde değerlendirildi.

SDE Başkanı Muhammet Savaş Kafkasyalı Karahamzalı Köyü Muhtarı Ramazan Aydoğan'a ev sahipliği için teşekkürlerini iletti.