Adres :
Aşağı Öveçler Çetin Emeç Bul. 1330. Cad. No:12, 06460 Çankaya - Ankara Telefon : +90 312 473 80 41 Faks : +90 312 473 80 46 E-Posta : sde@sde.org.tr

Berat Albayrak: "AKK seneye kesin kalkacak"

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, adil kullanım kotasıyla ilişkin yaptığı açıklamda, önümüzdeki yıldan itibaren sürecin tamamlanacağını ve sınırların ortadan kalkacağını açıkladı.
Sde Editör
20 Haziran 2018 10:00
A+
A-

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak A Haber, A News ve A Haber Radyo ortak yayınında gençlerin sorularını yanıtladı.

Bakan Albayrak'ın konuşmasından satırbaşları:

Berat Albayrak: 30'lu yaşların sonunda başladık, 40'lı yaşların başında vicdanen müsterih bir şekilde görevi bırakıyorum.

Biz ne iş yapıyorsak en iyisini yapmalıyız. Niyetiniz de iyi olursa ilahi anlamda da yardımınıza koşanlar oluyor. Biz de 2,5 senede bir şeyler yapmaya çalıştık.

Ben gençleri şöyle tanımlıyorum; 'bir toplumun liderinin çizmiş olduğu hedefleri hayata geçirmek için ihtiyacı olan dinamoya sahip olan kesim.

Adil Kullanım Kotası uygulaması seneye kesin kalkıyor

Önümüzdeki yıldan itibaren bu süreç tamamlanıyor ve sınırlar ortadan kalkacak.

Geçen gün teknoloji ile alakalı üst düzey biriyle konuşurken şu örneği verdi "internetteki datanın raf ömrü 24 ay." bu muazzam bir şey. Bu sürecin içerisinde teknolojinin dönüşümünün yakalanması çok önemli.

Herkes sırtına çantasını alsın ve dünyayı görsün. Hakikaten Türkiye dünyada sayılı demokratik ülkelerden birisi.

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.